✿♪♪نرم افزار دینی پلیر✿♪♪اولین پلیر مذهبی با 9000 صوت طبقه بندی شده✿♪♪

تب‌های اولیه

224 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

خدا اجرتون بده خیلی جالب است
من که برای محرمم راحت شدم این همه صوت
دعاتون می کنم

با سلام واحترام
خسنه نباشید پلیردینی البته تهیه کنندگان راعرض میکنم
دیشب 700 تا دانلود کردم کسی هست این رکود رو بشکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا حسین مظلوم
:Doaa:

سلام
عرض خسته نباشید و تشکر به خاطر برنامه بسیار مفید و کاملتون
برای اینکه بعضی از دوستان می خواهند این برنامه هم به صورت کامل داشته باشند از طرفی هم از طریق دانلود منیجر این کار را انجام دهند.
لینک دانلود هر قسمت به صورت جداگانه داخل یه فایل txt براتون قرار دادم که بتونید دانلود کنید
قسمت اول
شامل
1-دعا
2- مداحی
3- مولودی
[ATTACH]16664[/ATTACH]

[ATTACH]16665[/ATTACH]

[ATTACH]16666[/ATTACH]

قسمت دوم
شامل
1- مشاوره
2- قران (سنگین ترین بخش)
موفق باشید

قسمت سوم
شامل
1- سایر
2- سخنرانی
3-ولایت
موفق باشید

miladman88;291887 نوشت:
سلام عرض خسته نباشید و تشکر به خاطر برنامه بسیار مفید و کاملتون برای اینکه بعضی از دوستان می خواهند این برنامه هم به صورت کامل داشته باشند از طرفی هم از طریق دانلود منیجر این کار را انجام دهند. لینک دانلود هر قسمت به صورت جداگانه داخل یه فایل txt براتون قرار دادم که بتونید دانلود کنید

سلام
عرض ادب و احترام
با تشکر از شما دوست گرامی
خود نرم افزار همچین امکانی را دارد
به قسمت راهنمای مدیریت دانلود مراجعه کنید
ولی باز هم تشکر از شما لطف کردید

مـهـدی;291893 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام
با تشکر از شما دوست گرامی
خود نرم افزار همچین امکانی را دارد
به قسمت راهنمای مدیریت دانلود مراجعه کنید
ولی باز هم تشکر از شما لطف کردید

سلام
بله در جریان کار هستم قبلا راهنمایی فرموده بودید صرفا برای اینکه کار ساده تر کرده باشم تا دوستان سریع تر بتونند از این برنامه بسیار عالی شما استفاده ببرند

با سلام و تشکر بابت نرم افزار
مشکلی که بنده در به کارگیری از این نرم افزار دارم اینه که نام فایلی که موقع دانلود از فایل تکست دانلود میکنیم با نام فایل هنگامی که از برنامه مدیریت دانلود خود نرم افزار دانلود می شه متفاوت هست.
به طور خاص تو قسمت مداحی
برا همین وقتی فایلها رو به صورت تکست دانلود کردم و داخل پوشه مداحی کپی کردم اکثر (99.9 درصد ) فایلها رو نشناخت و با وجود اینکه فایل تو مخزن صوتی قرار داشت حالت پخش آنلاین فعال گردید لطفا برای این موضوع کاری بکنید یا در صورت وجود راه حل راهنمایی نمایید .
اجرتان با امام حسین (ع)

mehdimnp;292360 نوشت:
با سلام و تشکر بابت نرم افزار
مشکلی که بنده در به کارگیری از این نرم افزار دارم اینه که نام فایلی که موقع دانلود از فایل تکست دانلود میکنیم با نام فایل هنگامی که از برنامه مدیریت دانلود خود نرم افزار دانلود می شه متفاوت هست.
به طور خاص تو قسمت مداحی
برا همین وقتی فایلها رو به صورت تکست دانلود کردم و داخل پوشه مداحی کپی کردم اکثر (99.9 درصد ) فایلها رو نشناخت و با وجود اینکه فایل تو مخزن صوتی قرار داشت حالت پخش آنلاین فعال گردید لطفا برای این موضوع کاری بکنید یا در صورت وجود راه حل راهنمایی نمایید .
اجرتان با امام حسین (ع)

سلام
دوست عزیز احتمالا با برنامه دانلود منیجر idm استفاده کرده اید و هنگامی که لیست را به دانلود منیجر داده اید صبر نکردید که خود برنامه اون را بشناسد و حجمشان هم مشخص کند و عجله کردید و گزینه دانلود همه را انتخاب کردید و بعد از اتمام دانلودها اگر دقت کرده باشید در ابتدای هریک از فایلها یکسری اعداد اضافه شده است که باید زحمت بکشید و اعداد ابتدای آن را حذف کنید
موفق باشید

miladman88;292365 نوشت:
سلام
دوست عزیز احتمالا با برنامه دانلود منیجر idm استفاده کرده اید و هنگامی که لیست را به دانلود منیجر داده اید صبر نکردید که خود برنامه اون را بشناسد و حجمشان هم مشخص کند و عجله کردید و گزینه دانلود همه را انتخاب کردید و بعد از اتمام دانلودها اگر دقت کرده باشید در ابتدای هریک از فایلها یکسری اعداد اضافه شده است که باید زحمت بکشید و اعداد ابتدای آن را حذف کنید
موفق باشید

ممنون که پاسخ دادین بله درسته با برنامه idm دانلود کردم ولی عجله نکردم این شماره هایی هم که میگین تو خود فایلها است و مربوط به idm نمیشه . بعضی از فایلها هم فقط شماره هستن که اگه پاک بشه چیزی ازش نمی مونه باز هم تشکر

با سلام و احترام
من دیروز برنامه را دانلود کردم و برنامه اجرا شد ولی امروز اجرا نمیکنه میخواستم که راهنمائیم کنید .
با تشکر

زمزمه;292475 نوشت:
با سلام و احترام من دیروز برنامه را دانلود کردم و برنامه اجرا شد ولی امروز اجرا نمیکنه میخواستم که راهنمائیم کنید . با تشکر

سلام
عرض ادب و احترام
اگر برنامه کلا اجرا نمیشه یه بار سیستم را ریست کنید
اگر اجرا میشه تو پخش انلاین مشکل داره اون به سرور سایت مربوط است متاسفانه مشکل سرور تازه درست شده و هنوز حل نشده داریم تلاش می کنیم مشکل هر چه زودتر حل بشود
با تشکر

mehdimnp;292366 نوشت:
ممنون که پاسخ دادین بله درسته با برنامه idm دانلود کردم ولی عجله نکردم این شماره هایی هم که میگین تو خود فایلها است و مربوط به idm نمیشه . بعضی از فایلها هم فقط شماره هستن که اگه پاک بشه چیزی ازش نمی مونه باز هم تشکر

سلام
عرض ادب و احترام
ما در قسمت مداحی 1000 صوت داریم و فرقی بین اسم صوت در تکس با خود برنامه دانلود نیست
صوت ها حتما باید پوشه مداحی کپی بشوند احتمالا جای دیگه کپی شده باشند
فقط یه تعداد صوت نام تکراری داشتند که مجبور شدم اسمشون عوض کنم تعدادشون فکر کنم 20 تا 30 باشد که اونا را حتما باید با خود برنامه دانلود کنید
با تشکر

با سلام
من نرم افزار رو دانلود کردم رو ویندوز 7 32 بیتی اجرا شد ولی رو 64 بیتی اجرا نمیشه میخواستم بدونم مشکل از چیه

naser65;292573 نوشت:
با سلام من نرم افزار رو دانلود کردم رو ویندوز 7 32 بیتی اجرا شد ولی رو 64 بیتی اجرا نمیشه میخواستم بدونم مشکل از چیه

سلام
عرض ادب و احترام
برنامه با هیچ نسخه ویندوز مشکلی ندارد
الان من خودم سون 64 بیتی دارم
این که میگید اجرا نشد را دقیق تر بفرمایید
ارور خاصی میده؟
با تشکر

ممنون اقا مهدی اسم فولدر فارسی بود انگلیسیش کردم درست شد واقعا بابت این نرم افزار ممنونم عالیست

عالی بود

مـهـدی;292477 نوشت:

ریست کردم ولی مجدد باز نمیکنه

زمزمه;292624 نوشت:
ریست کردم ولی مجدد باز نمیکنه

سلام
عرض ادب و احترام
وقتی رو ایکون برنامه کلیک می کنید چه اتفاقی می افتد؟
ارور خاصی میده؟

با سلام و احترام
پیغام میده که نمیتوته کپی کنه

زمزمه;292630 نوشت:
با سلام و احترام پیغام میده که نمیتوته کپی کنه

سلام
عرض ادب و احترام
چی رو نمی تونه کپی کنه؟
یا ارور بخونید یا یه تصویر ازش بذارید
البته اگر یه بار دیگه دان کنید و استفاده کنید فکر کنم بهتر باشه
با تشکر

زمزمه;292630 نوشت:
با سلام و احترام
پیغام میده که نمیتوته کپی کنه

با سلام خدمت دوستان

من هم همین مشکل را داشتم

با غبرفعال کردن آنتی ویروس و فابروال هنگام دانلود مشکل حل شد.

ارادتمند

سلام و خسته نباشید . من برنامه رو دانلودش کردم ولی وقتی که بازش میکنم خطا میده بسته میشه جند بار هم دانلود کردم و باز موقه باز کردن برنامه همون خطا رو میده اگر میشه راهنمایی کنید .

mahdi_mighat;294054 نوشت:
سلام و خسته نباشید . من برنامه رو دانلودش کردم ولی وقتی که بازش میکنم خطا میده بسته میشه جند بار هم دانلود کردم و باز موقه باز کردن برنامه همون خطا رو میده اگر میشه راهنمایی کنید .

سلام
عرض ادب و احترام
چه خطایی میده
لطفا تصویر خطا را بذارید ببینم
با تشکر

با سلام
تشكر از شما بزرگواران

سلام عزیز دلمون مهدی مطهر

ضمن عرض خسته نباشید و دست مریزاد به شما و همه زحمتکشان
مدیریت دانلود نرم افزار بسیار هنرمندانه طراحی شده و با توجه به مشکل قطع و وصل اتصال در موقع دانلود و ترتیب دانلود نیز بخوبی مدیریت میشود که حای واقعا دست مریزاد دارد
حال بفرمایید در صورتی که در دی ماه به یاری خدا نسخه بعدی این نرم افزار تهیه شد چطور در هر عنوان پی به جدید بودن فایل های مربوطه جهت دانلود ببریم؟یعنی نشانه و لوگو *جدید * کنار هر فایل مد نظر قرار خواهد گرفت که بنده و دوستان به جدید بودن فایل بتوانیم ادامه دانلود را در مدیرت دانلودهامون انجام بدیم؟
سپاس سپاس سپاس

منتظر منتقم;287688 نوشت:
:kaf::kaf::kaf::kaf::kaf:

خدا قوت

اجرتون با امیر مومنان ع

:kaf::kaf::kaf::kaf::kaf:

سلام
تصاویر تقدیمی شما هم بسیار آرابخش
سپاس

شوق یار;295136 نوشت:
حال بفرمایید در صورتی که در دی ماه به یاری خدا نسخه بعدی این نرم افزار تهیه شد چطور در هر عنوان پی به جدید بودن فایل های مربوطه جهت دانلود ببریم؟یعنی نشانه و لوگو *جدید * کنار هر فایل مد نظر قرار خواهد گرفت که بنده و دوستان به جدید بودن فایل بتوانیم ادامه دانلود را در مدیرت دانلودهامون انجام بدیم؟ سپاس سپاس سپاس

سلام
عرض ادب و احترام
خوشحالیم که کار مورد توجه شما قرار گرفته
نسخه جدید که نداریم فقط ابدیت است که شما یه فایل را دانلود می کنید و با اجرای ان همین پلیر به روز رسانی میشه به امید خدا در اولین ابدیت در دی ماه 1000 فایل مداحی به پلیر اضافه می کنیم
برای متوجه شدن از فایل های جدید اضافه شده یک روند و سیستم کلی دارد پلیر که هر فایلی تو نرم افزار باشد ایکون کنارش قرمز رنگ است و اگر نباشد و حالت پخش انلاین داشته باشد ایکون کنارش آبی است در تمام قسمت های پلیر این سیستم اعمال شده است
تو خود قسمت راهنما به طور کامل توضیح داده شده
با تشکر

منم با این مشکل مواجه هستم
هر جند یک باز وقتی روی یکی از عناوین یا گروه کلیک میکنیم نرم افزار هنگ میکند و باید حتما مجدد بازش کنیم

سلام
شاید رنگ ابی و قرمز را متوجه شده بشم ولی بنده وقتی فایل ها را دانلود میکنم از محل دانلود در سیستم فایلها را به درایو و فولدر خود کات میکنم آیا باز سیستم متوجه دانلود شدن فایلهای قبلی میکند؟

سپاسگزارم که لطف مکینید جوابگوی پرسشمون هستید

زنده باشید به حق حضرت زینب (س)

شوق یار;295154 نوشت:
سلام شاید رنگ ابی و قرمز را متوجه شده بشم ولی بنده وقتی فایل ها را دانلود میکنم از محل دانلود در سیستم فایلها را به درایو و فولدر خود کات میکنم آیا باز سیستم متوجه دانلود شدن فایلهای قبلی میکند؟

سلام
درست متوجه نشدم
با سیستم خود پلیر دانلود میکنید یا به صورت عادی
ولی در هر حال فرق نمیکنه وقتی شما وارد سیستم مدیریت دانلود بشوید و بخواید صوت ها را برای دانلود انتخاب کنید کنارشون ایکون قرمز ابی مشخص است
اما از تو خود پلیر بخواید دانلود کنید اگر صوت قبلا دانلود شده باشد و تو برنامه باشد دکمه دانلود خاموش میشود و دیگه نمی ذاره دانلود کنید
پس خود پلیر هوشمند عمل میکنه و اجازه دانلود دوباره و تکراری را نمیده ولی برنامه مدیریت دانلود این امکان را به کاربر میده که دوباره یه فایل دانلود کند ولی با ایکون قرمز و ابی براتون مشخص می کنه که فایل قبلا دانلود شده یا نه
با تشکر

سلام عزیز خدا مهدی محترم

ببخشید خیلی مزاحم میشم توپرسش،شرمنده باید وقت دیگران علی الخصوص شما رو نگیرم
متوجه جواب شما شدم
مشکل بنده در اینده که وقتی نرم افزار بروزرسانی شد، شما میفرمایید وقتی علامت قرمز بود یعنی فایل دانلود شده و از ابدیت قبلی و جهت فایل جدید ها در بروزرسانی جدید خوب رنگ آبی یعنی دانلود نشده، منظورتون همینه؟
در ضمن سوال دوم من این بود که اگه فایل های دانلود شده ( کپی در سیستم)( کپی در محل نرم افزار) را از این محل کات نمایم و به محل موردنظر خودم انتقا دهم باز نرم افزار هوشمند عمل میکند ؟یعنی متوجه دانلود شده ها هست حتی اگر فایل ها را انتقال بدهم؟
واقعا شرمنده لطف و محبتتونم از حوصله و وقتتون
زنده باشید

سلام
جهت اطلاع! الان دقت کردم وقتی فایل های دانلود شده را از محل فولدر نرم افزار( کپی در سیستم) به مکان دیگری انتقال میدهیم دکمه دانلود از حالت قرمز (کپی در سیستم) خارج می شود و دکمه سفید دانلود رونمایی میشود

با این وضعیت بفرمایید در آینده که نرم افزار بروز رسانی شود چطور فایل های جدید اضافه شده را تشخیص بدهیم ؟
وای چقدر وقتتون رو میگیرم سپاس سپاس سپاس از حوصله تون
عزیز خدایید

شوق یار;295185 نوشت:
ببخشید خیلی مزاحم میشم توپرسش،شرمنده باید وقت دیگران علی الخصوص شما رو نگیرم

خواهش می کنم وظیفه ما پاسخگویی به مشکلات شما است

شوق یار;295185 نوشت:
مشکل بنده در اینده که وقتی نرم افزار بروزرسانی شد، شما میفرمایید وقتی علامت قرمز بود یعنی فایل دانلود شده و از ابدیت قبلی و جهت فایل جدید ها در بروزرسانی جدید خوب رنگ آبی یعنی دانلود نشده، منظورتون همینه؟

فعلا نگران ابدیت و به روز رسانی نباشید به موقعش کامل توضیح داده می شود اولین ابدیت که بدیم خودتون کامل متوجه میشویذ

شوق یار;295213 نوشت:
جهت اطلاع! الان دقت کردم وقتی فایل های دانلود شده را از محل فولدر نرم افزار( کپی در سیستم) به مکان دیگری انتقال میدهیم دکمه دانلود از حالت قرمز (کپی در سیستم) خارج می شود و دکمه سفید دانلود رونمایی میشود

اصلا دلیلی برای انجام این کار نیست وقتی شما صوتی را دانلود کردید و تو نرم افزار ذخیره شد دلیلی نداره دوباره خارجش کنید اگر اون صوت را لازم دارید استفاده کنید با دکمه کپی در سیستم یه کپی از اون در هر جایی خواستید ایجاد کنید ولی به طور دستی اقدام به خارج کردن صوت نکنید

توصیه می کنم از پلیر اصلی استفاده کنید برای پخش که مشکل هنگ نداشته باشد فکر کنم الان شما اون برنامه مخزن صوتی را اجرا و استفاده می کنید تو قسمت بالاش روی دکمه پلیر بزنید تا برنامه اصلی پلیر براتون اجرا بشود
با تشکر

سلام
بالاخره بعد از مدتی شب نشینی تونستم تمامی فایلها را دانلود کرده و استفاده نمایم و در اختیار دیگران دوستان هم قرار بدهم (با اجازه آقا مهدی)
خدا قوت

قران .تلاوتهای مجلسی عبدالباسط

[="Tahoma"][="Black"]

سلام...

ضمن تشکر مجدد:Gol:

ممکنه قرائت قرآن آقای "محمد لِیثی" رو هم برای نرم افزار آپلود کنید؟؟؟:Gig:
شنیدم خیلی زیبا و کم نظیر تلاوت میکنن...

[/]

miladman88;296953 نوشت:
سلام
بالاخره بعد از مدتی شب نشینی تونستم تمامی فایلها را دانلود کرده و استفاده نمایم و در اختیار دیگران دوستان هم قرار بدهم (با اجازه آقا مهدی)
خدا قوت

با سلام خدمت شما و تشکر از کلیه بزرگوارانی که در نشر معارف اسلامی فعالیت می نمایند.

به نظرم با طراحی هوشمندانه طراحان این مدیا پلیر نیازی به شب نشینی نیست . من با استفاده از بخش مدیریت دانلود که عکس آن را در ذیل ضمیمه کرده ام به راحتی هر بخش را انتخاب می کنم و خود پلیر مشغول دانلود خواهد بود.
البته اگر سرور سایت اذیت نکند:Ghamgin: بنظرم مدیریت سایت لازمه فکری به حال این مشکل بکنند.

شرمنده آپلود عکس در سایت نیز ظاهرا نیازمند طی مراحل اداری است:Gig:
مجبور شدم در این سایت آپلود کنم
http://upcity.ir/images/87774036191613078114.png

سلام اجرتون به صاحب الزمان

با سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان .اگه امکانش هست هر قسمت برنامه دینی پلیر رو جدا آپلود کنین ممنون میشم .منظورم فایل های مربوط به برنامه است .مثلا مداحی جدا قران جدا یا حتی اگه بشه آدرسها رو به صورت txt قرار بدین تا راحتتر دانلود کنیم اما جدا جدا باشه آخه خود برنامه همه آدرسهارو با هم میده و نمیشه دقیق جدا کرد آخه من بعضی جاهاشو دانلود کردم

seyed reza;301337 نوشت:
با سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان .اگه امکانش هست هر قسمت برنامه دینی پلیر رو جدا آپلود کنین ممنون میشم .منظورم فایل های مربوط به برنامه است .مثلا مداحی جدا قران جدا یا حتی اگه بشه آدرسها رو به صورت txt قرار بدین تا راحتتر دانلود کنیم اما جدا جدا باشه آخه خود برنامه همه آدرسهارو با هم میده و نمیشه دقیق جدا کرد آخه من بعضی جاهاشو دانلود کردم

سلام
عرض ادب و احترام
برید به قسمت مدیریت دانلود
تو این برنامه شما هر بخش یا فصل یا حتی قسمتی از یک بخش را می توانید به سلیقه خودتان انتخاب کنید و بعد خروجی تکس بگرید
مثلا
قسمت مداحی فقط مداحی کریمی را میخواد این قسمت را انتخاب می کنید تا براتون تکس بسازه
اطلاعات بیشتر و راهنمای کامل تو قسمت مدیریت دانلود قرار داده شده
تو این دو پست هم دوستمون زحمت کشدیدند تکس هر فصل را جدا قرار دادند
http://www.askdin.com/post291887-54.html
http://www.askdin.com/post291889-55.html
با تشکر

با سلام خدمت عزيزاني كه در راه ترويج دين دارن زحمت مي كشن مخصوصا آقا مهدي.من تازه عضو سايت شدم و خداروشكر مي كنم كه با شماها آسنا شدم.چون من جايي كار مي كنم كه اكثر همكارانم اعتقادات ضعيفي دارند و هر روز ازم سوالات ديني كه شبهه دار هست رو مطرح ميكنن و منم چون اطلاعاتم كافي نيست نمي تونم جوابشونو درست بدم و دنبال جايي بودم كه بتونم نسبت به مسايل مختلف ديني آشنايي بيشتري پيدا كنم.
ان اشاالله خداوند اجر بهتون بده.

سلام این نرم افزار برایه گوشی هستش یا کامپیوتر???!

diamond;302991 نوشت:
سلام این نرم افزار برایه گوشی هستش یا کامپیوتر???!

سلام
عرض ادب و احترام
کامپیوتر

سلام

خیلی ممنون ،اسک دین فوق العاده هستش

بازم ممنون

میشه این نرم افزارو برایه اندروید هم طراحی کنید?

سلام مهدی جان
زنده باشی
قدردان زحماتت هستیم
به وجود مطهرت افتخار میکنیم

همانگونه که قبلا عرض کردم بنده د رحال دانلود تمامی 5000 صوت قبلی هستم(الان 4000) و اینکه هر فایلی که دانلود میکنم نام لاتین فایل را با توجه به متن اعلامی دین پلیر به فارسی برمیگردونم و اینکه از محل دانلود محل دین پلیر انتقال میدم به درایو مورد نظرو(دسته بندی شخصی) حال با توجه به این عملیاتی که انجام میدم نمایش حالت قرمز به سفید در هر متن تبدیل میشود (به دلیل تغییر نام و انتقال فایل) با این حالت بفرمایید: :Gol: با بروزرسانی جدید( که مربوط به فقط صوت مداحی است) فقط باید با توجه به موضوعات اضافه شده جنابعالی متوجه بشم این فایلها دانلود نشده است و سراغ دانلود ادامه 1000 فایل بروم؟
نمیدونم منظورمو بیان کردم
ببخشید

سلام
عرض ادب و احترام
بزرگوارید
موضوعاتی که اعلام کردیم تو قسمت مداحی اضافه شدن کافیه فقط اونا را دانلود کنید
توصیه می کنم صوت ها را از مخزن پلیر بیرون نبرید اگر لازم دارید یه کپی ازشون بگرید و در جای مورد نظر استفاده کنید
با تشکر

آگه میشه فایل تکست رو هم بزارین تا جدا دانلودشون کنیم ممنون

seyed reza;304004 نوشت:
آگه میشه فایل تکست رو هم بزارین تا جدا دانلودشون کنیم ممنون

خدمت شما
لینک 1000 فایل مداحی جدید برای دانلود

موضوع قفل شده است