✿♪♪نرم افزار دینی پلیر✿♪♪اولین پلیر مذهبی با 9000 صوت طبقه بندی شده✿♪♪

تب‌های اولیه

224 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

با سلام و خسته نباشید
میخواستم اگه امکان داره فایل های صوتی که توی نرم افزار هست رو به صورت جداگانه هم واسه دانلود بذارید آخه سرعت دانلود منیجر خود نرم افزار خیلی پاییین است . وقتی هم که با ای دی ام از طریق فایل تکست دانلود می کنم، چون اسم صوت ها توی آی دی ام تغییر میکنه دیگه قابل شناسایی واسه نرم افزار نیستند. اگر که راه دیگه ای هم داره لطفا راهنماییم کنید..
با تشکر

:Gol:سلام:Gol:
[=Georgia]واقعا زحمت می کشین نمی گم خسته نباشین میگم خدا قوت:Gol::Gol::Gol::Kaf::Kaf:

ahmadsfff;304219 نوشت:
با سلام و خسته نباشید میخواستم اگه امکان داره فایل های صوتی که توی نرم افزار هست رو به صورت جداگانه هم واسه دانلود بذارید آخه سرعت دانلود منیجر خود نرم افزار خیلی پاییین است . وقتی هم که با ای دی ام از طریق فایل تکست دانلود می کنم، چون اسم صوت ها توی آی دی ام تغییر میکنه دیگه قابل شناسایی واسه نرم افزار نیستند. اگر که راه دیگه ای هم داره لطفا راهنماییم کنید.. با تشکر

سلام
عرض ادب و احترام
سر این پلیر من پیر شدم کلا از دست رفتم:Labkhand::vamonde:
تمام مواردی که فرمودید تو نرم افزار قرار داده شده است:ok:
برای دانلود هر صوت 6 روش مختلف قرار دادیم :yes:
تمام صوت ها هم تو سایت اپ شد و ادرسشون تو نرم افزار لینک شده هستند:Mosighi:
امکان دسترسی به شناسنامه کامل صوت(کافیه دکمه لینک هر صوت را بزنید تا پست ان تو انجمن باز بشود و تمام اطلاعات را ببنید):reading:
در زیر به صورت تصویری هم توضیح می دهم
در کنار اسم هر صوت یه دکمه لینک قرار داره که با زدن ان پست فایل صوتی تو سایت باز میشود و شما می تونید اطلاعات کامل صوت را ببنید یا از خود سایت دانلود و گوش کنید در زیر رو عکس این دکمه ها با فلش نشون داده شده
[SPOILER]

[/SPOILER]

اما برای دانلود هر صوت
1- دکمه دانلود را بزنید تا طبق شکل زیر برنامه دانلود باز بشود

[SPOILER][/SPOILER]

سه دکمه در مقابل شماست
1- دانلود عادی که با زدن اون صوت با سیستم مرورگر خودتان دانلود میشود
2- شروع دانلود که با زدن اون صوت با سیستم دانلود خود برنامه دانلود میشود
3-لینک دانلود صوت نشون داده کافیه کپیش کنید تو مرورگر تا صوت دان بشود
- بعدا دانلود شود که صوت تو لیست ذخیره میشود و بعدا می تونید دانلود کنید
تا اینجا سه راه
4- با استفاده از همون دکمه لینک می تونید پست صوت را باز کنید و مستقیم از خود سایت دانلود کنید
5- با رفتن به برنامه مدیریت دانلود صوت ها را به صورت کلی دانلود کنید
6- با گرفتن خروجی تکس از برنامه مدیرت دانلود با برنامه های مدیریت دانلود صوت ها را دانلود کنید

ahmadsfff;304219 نوشت:
آخه سرعت دانلود منیجر خود نرم افزار خیلی پاییین است

سرعت دانلود خود برنامه با سرعت دانلود عادی مرورگر ها یکی است سرعت پایین مربوط به سرعت کم اینترنت است:khab:
ahmadsfff;304219 نوشت:
وقتی هم که با ای دی ام از طریق فایل تکست دانلود می کنم، چون اسم صوت ها توی آی دی ام تغییر میکنه دیگه قابل شناسایی واسه نرم افزار نیستند

خیر اینطور نیست
احتمال داره تنظیم ای دی ام شما تغییر کرده باشد وگرنه در حالت عادی برنامه اسم صوت ها را تغییر نمی ده
برای حل این مشکل به این تاپیک مراجعه کنید
http://www.askdin.com/newpostinthread10319.html
با تشکر

با سلام

واقعا نرم افزار خیلی خیلی عالی و زیبایی هست انشاالله تمامی مطالب صوتی که توی سایت هست

را به این نرم افزار اضافه کنید و هر روز ابدیت شود اگر میشد بروزرسانی از طریق خود نرم افزار باشه خیلی عالی

میشد انشاالله این رویه پایدار و همیشگی باشه در ضمن سرورهای سایت قویتر باشند که با سرعتهای

پایین اینترنت هم بشه از این نرم افزار استفاده کرد

موفق وپایدار باشید

با عرض سلام به شما :Gol:

مهدی جان
خاک پای مهربونی و دستبوس زحماتت هستیم
مهدی فاطمه زنده و سلامتت بداره که با دانش و اندیشه مطهرت چنین زیبا خلق اثر میکنی
مرحبا

بدون ساعتهایی که زیر کپسول اکسیژن هتسم و دین پلیر رو باز میکنم هر باز دعات میکنم
آخه یه پلیری ساختی که حاصل دست یه شیعه هست حتما برکت داره
میدونم پیر شدی تا این اثر رو خلق کردی
اجرت با حسین ابن علی

جونت هزاران سلامت
خدا پشت پناهت:Gol:

اَللّهُمَ اجعَل مَحیایَ مَحیا مُحَمَّدٍ و الِ مُحَمَّدٍ و مَماتی مَماتَ مُحَمَّدٍ و الِ مُحَمَّد

با سلام و خسته نباشید و سلام شب بخیر به مدیریت محترم سایت و همکاران محترشان بند نرم افزار پلیر دینی را دانلود کردم خیلی خوب بود خدا به شما جزای خیر دهد والسلام اسماعیل خمری

با سلام خدمت دوستان گرامی -من آخرش با اینترنت نفتی که داشتم تمام فایلهارو دانلود کردم فقط یه تعداد یا خطا میزنه یا کلا دانلود نمیشه اسم فایلهارو گذاشتم اگه دوستان زحمت بکشن فایلهای مونده رو برام بزارن خیلی ممنون میشم
قسمت ادعیه-زیارت معصومین در روزهای هفته-زیارت امام زمان 4ترک
قسمت قرآن-ترتیل به تفکیک جز مرتضی سادات-جز22و23
قسمت ولایت- نوای شهدا-پای درس شهید کاوه شماره 5
قسمت مداحی-حضرت فاطمه –علیمی2
قسمت مداحی-امام حسین-کویتی پور-فخری-مظلومه مادر زهرای اطهر
قسمت سایر-بخش سایر 7تای اول
قسمت مولودی-بخش امام رضا –مدیحه خوانی1
قسمت مولودی-بخش امام رضا-موسیقی فیلم ولایت عشق
قسمت مولودی-بخش عید مبعث-در آسمانها غوغا طاهری
قسمت مولودی-بخش علی اصغر-فرزندحسین.دلبندحسین کیفیت بالا
قسمت مولودی-بخش امام رضا –دیده فرو بسته ام از خاکیان
قسمت مولودی-بخش امام رضا –سیدی سیدی یا امام رضا
قسمت مولودی-بخش امام رضا –در سجده به پای تو هزاران آدم
قسمت مولودی-بخش امام رضا –نقش تو توخیالمه عاشق
قسمت مولودی-بخش امام رضا –ندای تفاخر
قسمت مولودی-بخش امام رضا –به نام سلطان
قسمت مولودی-بخش امام رضا –قلب ایران
قسمت مولودی-بخش امام رضا –امام ضامن
قسمت مولودی-بخش امام رضا –ای قرار دل بیقرارم رضا
قسمت مولودی-بخش امام رضا –اللهم صلی علی
قسمت مولودی-بخش امام رضا –به جان مادرت فاطمه زهرا
قسمت مولودی-بخش امام رضا –یامولا یا علی موسی ارضا
قسمت مولودی-بخش امام رضا –صلوات بر امام رضا
قسمت مولودی-بخش امام رضا –کبوتر حرم
قسمت مولودی-بخش امام رضا –دوست دارم نگات کنم
قسمت ولایت- نوای شهدا-خاطره گویی حاج حسین یکتا
قسمت مداحی-بخش کریمی-می آیدای دل منزل به منزل
قسمت مداحی-بخش امام صادق-حسین سیب سرخی 1
قسمت مداحی-مداحی آذری –نام مبارک دی حسین ع نمدن

seyed reza;307666 نوشت:
با سلام خدمت دوستان گرامی -من آخرش با اینترنت نفتی که داشتم تمام فایلهارو دانلود کردم فقط یه تعداد یا خطا میزنه یا کلا دانلود نمیشه اسم فایلهارو گذاشتم اگه دوستان زحمت بکشن فایلهای مونده رو برام بزارن خیلی ممنون میشم

یکی از امکانات پلیر این است که ادرس پست صوتی را بهتون میده

[SPOILER]اييد .

اندازه اين تصوير تغيير داده شده است براي نمايش اندازه واقعي كليك نماييد .[/SPOILER]

کافیه روی دکمه های که نشون دادم کلیک کنید تا پست مربوطه باز بشود از اونجا راحت تر می تونید دان کنید

ممنون دوست عزیز اینو میدونم اما بعضی فایلا یا کلا دانلود نمیشه یا تا 99درصد میره ایست میکنه یا اینکه بعداز دانلود توسط برنامه شناخته نمیشه بعضی هاشم وقتی پلی میزنی فرمت رو نمیشناسه و خطا میزنه ممنون میشم راهنمایی و کمکم کنید فقط همین چندتا فایل مونده...

کسی نیست جواب بده با با اکثر لینکا مشکل دارن یکی به دادم برسه همه زحمت دانلود کردنم هدر میشه...

سلام
عرض ادب و احترام
اکثر مواردی که گفتید را من چک کردم
مشکلی ندارن
هر کدام به تعداد بالا دانلود شده
شما مراجعه کنید به ادرس های موجود در انجمن به راحتی دانلود میشود
واقعا قصد دارم مشکلتون حل بشه ولی وقتی مشکلی نمی بینم نمی دونم باید چی کار کنم
لینک های زیر را عنایت کنید

http://www.askdin.com/post206355-1.html

http://www.askdin.com/post231218-53.html

http://www.askdin.com/post183790-40.html

http://www.askdin.com/post52306-6.html

با تشکر

سلام.من می خواهم سایتی بر مبنای صوت های این نرم افزار بزنم اگر شما راضی هستید کارم را آغاز کنم اگر هم که نه :Ghamgin:
می خواهم سایتی بزنم که هم در جهت انتشار این نرم افزار و هم برای رضای خدا این اطلاعات را در سطح اینترنت گسترش دهم لطفا حتما پاسخ دهید ممنــــــــــــــــــــــــــــون.
:Gol:

خدایا گناهانمان را ببخش و بیامرز و بپوشان و بر حسناتمان بیفزای

amirsh;309214 نوشت:
سلام.من می خواهم سایتی بر مبنای صوت های این نرم افزار بزنم اگر شما راضی هستید کارم را آغاز کنم اگر هم که نه می خواهم سایتی بزنم که هم در جهت انتشار این نرم افزار و هم برای رضای خدا این اطلاعات را در سطح اینترنت گسترش دهم لطفا حتما پاسخ دهید ممنــــــــــــــــــــــ ــــــون. خدایا گناهانمان را ببخش و بیامرز و بپوشان و بر حسناتمان بیفزای

سلام
عرض ادب و احترام
هر گونه استفاده و انتشار این نرم افزار که در راستای انتشار دین باشد مورد رضایت سایت است:ok:
امیدوارم کارتون بی اجر نمونه و خدا اجر کارتون را به بهترین وجه بدهد:ok:
با تشکر

سلام و درود :Gol:

خیلی خوبه

ممنون بابت زحماتتون :Gol:

دوست عزیز من بعضی هاشو دانلود میکنم اما وقتی داخل پوشه صوت میریزم نرم افزار اونا رو نمیشناسه -از توی خود نرم افزار هم دانلود نمیشه و میگه ارتباط برقرار نشد یا اگه دانلود میکنه همون آخرش قطع میشه -در ضمن من ویندوز هم عوض کردم نر م افزار رو هم دوباره دانلود کردم اما هیچ تغییری نکرد..ممنون میشم کمکم کنید

seyed reza;309434 نوشت:
دوست عزیز من بعضی هاشو دانلود میکنم اما وقتی داخل پوشه صوت میریزم نرم افزار اونا رو نمیشناسه -از توی خود نرم افزار هم دانلود نمیشه و میگه ارتباط برقرار نشد یا اگه دانلود میکنه همون آخرش قطع میشه -در ضمن من ویندوز هم عوض کردم نر م افزار رو هم دوباره دانلود کردم اما هیچ تغییری نکرد..ممنون میشم کمکم کنید

سلام
عرض ادب و احترام
مشکل را برسی کردم
اسم این فایل ها تو اطلاعات پلیر اشتباه وارد شده است و باید اصلاح شود
به امید خدا تو ابدیت پلیر این مشکل رفع خواهد شد
با تشکر

حالا نمیشه اونایی که نوشتم شما جدا برام بزارین تا دانلود کنم

seyed reza;311203 نوشت:
حالا نمیشه اونایی که نوشتم شما جدا برام بزارین تا دانلود کنم

از نظر دانلود مشکلی ندارن دانلود میشوند تو پست قبل هم چند نمونه لینک دادم فقط پلیر اونا را شناسایی نمی کنه
با تشکر

سلام نرمافزار جالبی طراحی کردید و واقعا نیاز همچین نرمافزاری احساس میشد
فقط پیشنهادی دارم

اگر بتونید نرمافزار را کامل آنلاین طراحی کنید به شکلی که تمامی لیست دانلود و گوش کردن به صورت آنلاین دانلود بشه و به روز بشه در واقعه خیلی به خودتون کمک می کنید شما سعی کنید پایگاه دادهاش را آنلاین طراحی کنید و به این شکب بعد از دانلود نرافزار و نصب توسط افراد نرمافزرا با مراجعه به سایت لست دانلود را می آورد
با این کار با کوچکترین تغییر در نرمافزار راحت می تونید آپدیت کنیدش آنلاین
و هم لیست مشاهده و آنلاین به صورت خودکار به روز میشه و نیاز به نسخه جدید نداره

سلام

یه نظر دارم فکر کنم خیلی توپ باشه

اگه زحمت بکشید کل نرم افزار رو بهمراه دیتا برا دانلود بزارید مثلا تو فایل های یک گیگابایتی!

خیلی خیلی بهتر میشه

هم نیاز نیست کلی وقت بزاریم برا دانلود صوت ها

همم یه نرم افزار بدون اشکال و با اصوات کامل رو پیش رو خواهیم داشت

من کل برنامه رو دانلود کردم حدود 13 گیگ شد منتها اگه بتونید این نظریه رو اجراییش کنید

خیلی خیلی بهتر میشه...

ممنون

mojitabam;318718 نوشت:
سلام یه نظر دارم فکر کنم خیلی توپ باشه اگه زحمت بکشید کل نرم افزار رو بهمراه دیتا برا دانلود بزارید مثلا تو فایل های یک گیگابایتی! خیلی خیلی بهتر میشه هم نیاز نیست کلی وقت بزاریم برا دانلود صوت ها همم یه نرم افزار بدون اشکال و با اصوات کامل رو پیش رو خواهیم داشت من کل برنامه رو دانلود کردم حدود 13 گیگ شد منتها اگه بتونید این نظریه رو اجراییش کنید خیلی خیلی بهتر میشه... ممنون

سلام
عرض ادب و احترام
تشکر از عنایت و توجهی که دارید
پیشنهاد خوبی است
به دو نکته دقت کنید
1- سرعت نت تو ایران معمولا پایین است و دانلود 13 گیگ هم مشکل هم پر هزینه
2- کاری که ما کردیم در مقابل پیشنهاد شما به مراتب سخت تر و کاربردی تر است همه فایل را گذاشتن برای دانلود خیلی راحت است
در حال حاضر کاربر خودش می تونه انتخاب کنه از بین 6000 صوت موجود چه صوت هایی را برای دانلود انتخاب کند
امکان دانلود تکی
امکان دانلود گروهی
امکان دانلود بر اساس طبقه بندی
امکان دانلود هر فصل
امکان دانلود بر اساس جستجوی موضوع خاص
امکان دانلود کل صوت ها
مثلا
کسی از 14 دوره ترتیل فقط دو دوره ان را لازم داره برای همین کافیه همین دو دوره را انتخاب کند و اینجوری کلی در هزینه دانلودش صرفه جویی میشود یا مثلا اصلا صوت های مشاوره را لازم ندارد
به نظرم اینجوری که خود کاربر انتخاب کند بهتر است
ضمن اینکه تمام فایل ها قابلیت پخش انلاین را هم دارند یعنی با وصل به نت شما مجموعه کامل را دارید
من خودم چون اکثر اوقات دسترسی به نت دارم فایلی را دان نمی کنم انلاین گوش می دهم
با تشکر

سلام، ممنون از كار زيباتون خدا خيرتون بده

[="DarkGreen"]پس این بروز رسانی جدید چی شد :khaneh:من خیلی منتظرم:deldari: واقعا که نرم افزار عالییه:Kaf:[/]

سلام
من این نرم افزار رو قبلا روسیستمم نصب کرده بودم وبسیار راضی بودمولی بعد از نصب وینوز جدید ونصب مجدد برنامه موفق به باز کردن این نرم افزار نیستم.لطفا از طریق ایمیلم راهنمایی کنید
اجرکم عندالله

tasbihesobhan;327706 نوشت:
سلام من این نرم افزار رو قبلا روسیستمم نصب کرده بودم وبسیار راضی بودمولی بعد از نصب وینوز جدید ونصب مجدد برنامه موفق به باز کردن این نرم افزار نیستم.لطفا از طریق ایمیلم راهنمایی کنید اجرکم عندالله

سلام
عرض ادب و احترام
یه بار برنامه اصلی(M_AskPlayer) را اجرا کنید درست میشود
اگر مشکل دیگه داره بیشتر توضیح بدید تا راهنمایی کنم
با تشکر

تشکر و التماس دعا

مـهـدی;302682 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام

طبق وعده اي که داده بودیم ، هر دو ماه يک بسته به روز رساني نرم افزار ديني پلير را تقديم شما عزيزان خواهيم نمود.
اينک اولین به روز رسانی نرم افزار دینی پلیر تقدیم می گردد و
با اجرای این فایل که فقط 700 کيلو بایت حجم دارد
1000 فایل مداحی محرم در قسمت مداحی پلیر اضافه خواهد شد.

در صورتيکه تا کنون نرم افزار ديني پلير را نصب نکرده ايد از اينجا دريافت کنيد و سپس با دانلود فايل زير آن را به روز رساني نماييد.

موضوعات اضافه شده:

فاطميه - حسين فخري
مداحي محرم 91 بيت رهبري
مداحي محرم 91 -محمد طاهري
مداحي محرم 91 -مهدي ميرداماد
مداحي محرم 91 -حاج محمود کريمي
مداحي محرم 91 -حاج حسن خلج
مداحي محرم 91 -حاج مهدي مختاري
مداحي محرم 91- مجتبي رمضاني
مداحي محرم 91-سلحشور
مداحي محرم 91-سيب سرخي

کليپ مداحي محرم
گلچين مداحي فخري
گلچين مداحي محرم محمود کريمي
کريمي-مداحي عربي و ترکي
مجموعه کامل محرم 90 کريمي

مداحي بوشهري
مداحي شروع محرم
مداحي محرم - غلامعلي کويتي پور

دانلود اولین به روز رسانی دینی پلیر :Black (10):

با تشکر از نرم افزار خیلی جالبی که آماده کردید. انصافا کار تکی بود. من که خیلی خوشم اومده. ولی مشکلی که دارم اینه که نمی تونم فایل های داخل نرم افزار را دانلود کنم و تا حالا از پخش آنلاین استفاده می کردم. آخه هر چی در بخش مدیریت دانلود صوت های مختلف را انتخاب می کنم و گزینه ی دانلود کل لیست را می زنم همین که شروع به دانلود می کنه در دانلود اولین فایل می نویسه: ارتباط قطع شد. دوباره سعی کنید. ما هم نه تنها دوباره که ده باره سعی کردیم و نشد.:Ghamgin:
مشکل کار کجاست؟
تشکر.

سعید احمدی زاده;333781 نوشت:
با تشکر از نرم افزار خیلی جالبی که آماده کردید. انصافا کار تکی بود. من که خیلی خوشم اومده. ولی مشکلی که دارم اینه که نمی تونم فایل های داخل نرم افزار را دانلود کنم و تا حالا از پخش آنلاین استفاده می کردم. آخه هر چی در بخش مدیریت دانلود صوت های مختلف را انتخاب می کنم و گزینه ی دانلود کل لیست را می زنم همین که شروع به دانلود می کنه در دانلود اولین فایل می نویسه: ارتباط قطع شد. دوباره سعی کنید. ما هم نه تنها دوباره که ده باره سعی کردیم و نشد. مشکل کار کجاست؟ تشکر.

سلام
عرض ادب و احترام
برای دانلود 6 راه مختلف وجود داره
اگر با سیستم خود برنامه موفق به دانلود نمیشید
صوت ها را انتخاب کنید بعد یه خروجی تکس بگرید و لیست لینک ها را به یه برنامه دانلود مننجر بدید
یا صوت ها را می تونید تکی دانلود کنید به صورت عادی
با تشکر

مـهـدی;286404 نوشت:

از مشرق دستهاي پر مهر نبي

خورشيد ولايت و امامت تابيد

با شوق ملائك همه فرياد زدند:

« تا كور شود هر آنكه نتواند ديد»

ضمن عرض تبریک عید بزرگ غدیر

نرم افزار دینی پلیر

diniplayer

تقدیم می گردد

ویژگی ها و امکانات نرم افزار

1-مخزن عظیم صوتی:یک مخزن عظیم صوتی با 5000 صوت طبقه بندی شده که قابلیت به روز رسانی نیز پشتیبانی می کند .صوت ها در 8 فصل مختلف طبقه بندی شده اند.1-قرآن 2-ادعیه 3- ولایت 4-سخنرانی 5-مشاوره 6-مداحی 7- مولودی 8-سایر

2-انعطاف پذیری بالا:این پلیر انطاف پذیری بالایی دارذ و با توجه به نیاز کاربر به شکل ها و اندازه های مختلف قابل تغییر است .همچنین نرم افزار به صورت دو حالته درست شده و قابلیت پخش صوت به صورت عادی یا آنلاین را دارد . اگر صوت در مخزن صوتی موجود باشد حالت اول فعال میشود و اگر نباشد حالت دوم فعال میشود. در صورتی که صوت را دانلود کنید صوت به صورت خودکار در نرم افزار ذخیره شده و حالت اول فعال میشود.ضمن اینکه نرم افزار از قسمت های جداگانه ای تشکیل شده که هر کدام می تواند در حکم یک نرم افزار مستقل عمل کند و در صورت نیاز به صورت یک نرم افزار به هم پیوسته در می آید.

3-پلیر ساز:شاید بارها خواسته باشید تعدادی صوت را به صورت آلبوم اختصاصی و یک جا داشته باشید و یا آن را در سایت و وبلاگ خود قرار بدهید و یا به دوستان خود هدیه کنید. با استفاده از پلیر ساز می توانید هر تعداد صوت دلخواه خود را به صورت یک پلیر اختصاصی درست کنید .برای این کار کافیست فقط صوت های خود را انتخاب کنید و دکمه ایجاد پلیر را بزنید .همچنین ار تنوع و زیبایی تم ها پلیر لذت ببرید.برای دیدن تم های جدید اینجا و برای دیدن نمونه های ساخته شده اینجا را کلیک کنید.ضمن اینکه از کارکرد آسان این امکانات واقعا متعجب خواهید شد. امکان ساخت یک پلیر زیبا فقط با سه کیلک1- انتخاب صوت 2- انتخاب تم-3- ایجاد پلیر

4-پلیرساز وبلاگ:شاید بارها خواسته برای سایت و وبلاگ خود صوت آنلاین دلخواه بسازید ولی با مشکلاتی مواجه شده باشید .با این قابلیت با چند کلیک از بین 5000 صوت با بیش از 50 تم مختلف ، کد پلیر آنلاین ایجاد خواهد شد.

5-مدیریت دانلود:برای راحتی استفاده از پلیر یک سیستم مدیریت دانلود قوی روی پلیر قرار گرفته است.قابلیت دانلود صوت ها به صورت تکی یا جمعی یا یک فصل و بخش خاص.قابلیت ذخیره صوت های دلخواه در لیست دانلود، قابلیت خروجی تکست برای برنامه های مدیریت دانلود ، امکان ذخیره صوت ها در نرم افزار یا خارج از آن و... از دیگر امکانات این بخش می باشد.

6-سیستم خبرنامه:یکی از امکانات جالب این پلیر ، سیستم خبرنامه است.با این امکان اخرین اخبار اطلاعات و نرم افزار های سایت برای شما ارسال خواهد شد. .ضمن اینکه هر هفته شنبه هفته نامه عطر ریحان در سیستم شما قابل مشاهده خواهد بود.

7-تنوع امکانات :برای هر صوت امکانات زیادی پیش رو دارید امکان دانلود،پخش آنلاین،دیدن آدرس و پست صوت در سایت(مشاهده کامل اطلاعات صوت)، کپی در سیستم یا تلفن همراه قرار دادن در لیست محبوب ها ، تبدیل به پلیر آنلاین برای وبلاگ و...

8-لیست محبوب ها:با استفاده از این امکان می توانید در هر فصل یک لیست محبوب ایجاد کنید.کنار هر صوت یک ایکون قلب وجود داره که با زدن آن، صوت شما در لیست محبوب ها قرار میگیرد . ضمن اینکه امکان ویرایش و حذف این لیست نیز وجود دارد و می توانید بعد از مدتی صوتی را از لیست حذف یا اضافه کنید یا به طور کامل کل لیست را حذف کنید .همچنن امکان ساخت لیست پخش در پلیر نیز وجود دارد و می توانید هر تعداد صوت را در لیست پخش خود قرار بدهید. برای این کار کافیست ایکون ستاره کنار هر صوت را بزنید.

9-جستجوگر قوی:شاید فکر کنید کار کردن و مدیریت 5000 صوت کمی سخت باشد، ولی به جز طبقه بندی دقیق و منظم یک جستجو گر قوی در تمام قسمت های پلیر قرار داده شده تا به راحتی بتوانید صوت های دلخواه خود را پیدا کنید.

10-به روز رسانی: پلیر قابلیت به روز رسانی را نیز دارد و به امید خدا در فواصل زمانی مشخص فایل های صوتی که بعداً در سایت قرار میگیرند به صورت یه فایل اپدیت برای دانلود قرار داده خواهد شد و هر سری بر تعداد صوت های پلیر افزوده خواهد شد. ضمن اینکه پلیر قابلیت اضافه کردن تم های مختلف در تمام قسمت ها را نیز دارد .

آیا به نواهای مذهبی علاقه دارید؟
پیش روی شما دریایی از نواهای مذهبی قرار دارد

:ask1:دانلود نرم افزار دینی پلیر با حجم 7.3mb:ask1:

دانلود اولین به روز رسانی دینی پلیر با 1000 مداحی

:del:لطفا در نظر سنجي بالاي تاپيک مشارکت بفرماييد:del:

باسمه تعالی...

سلام
لطفا بخش تلاوت تحقیق رو هم به نرم افزار اضافه کنید
در ضمن اگر امکان داره فایل های صوتی رو در نرم افزار قرار بدید که بتونیم افلای همرو گوش کنیم ترافیکمون ته میکشه با این وضعیت
ممنون از زحماتتون

ماهم منتظربروزرسانی جدیدهستیم.
باسپاس

mah1376;336267 نوشت:
باسمه تعالی... سلام لطفا بخش تلاوت تحقیق رو هم به نرم افزار اضافه کنید در ضمن اگر امکان داره فایل های صوتی رو در نرم افزار قرار بدید که بتونیم افلای همرو گوش کنیم ترافیکمون ته میکشه با این وضعیت ممنون از زحماتتون

سلام
عرض ادب و احترام
مورد اوا به روی چشم همین روز ابدیت قرآنی را قرار میدیم
مورد دوم هم کافیه صوت های دلخواه خودتون دانلود کنید
ما دانلود به اختیار خودتون قرار دادیم که راحت باشید و گرنه قرار دادن 13 گیگابایت صوت تو خود نرم افزار برای ما خیلی راحت تر است ولی برای شما دانلودش سخت میشود
با تشکر

[="darkgreen"]سلام و خدا قوت
ویندوز من ۸ است
فایل آپ رو دان کردم و لی وقتی اجرا میکنم میگه نرم افزار پلیر را پیدا نمیکند...بخاطر چیه؟
[/]

mohammad62;343482 نوشت:
سلام و خدا قوت ویندوز من ۸ است فایل آپ رو دان کردم و لی وقتی اجرا میکنم میگه نرم افزار پلیر را پیدا نمیکند...بخاطر چیه؟

سلام
عرض ادب و احترام
شما فایل به روز رسانی را دانلود کردید
ابتدا از لینک زیر خود نرم افزار را دانلود کنید بعد فایل به روز رسانی را

:ask1:دانلود نرم افزار دینی پلیر با حجم 7.3MB:ask1:

سلام ببخشید چرا بعد از دانلو نرم افزار دینی پلیر نمی توان پوشه را باز کرد وبا یک خطا مواجه میشوم

استقلال;348608 نوشت:
سلام ببخشید چرا بعد از دانلو نرم افزار دینی پلیر نمی توان پوشه را باز کرد وبا یک خطا مواجه میشوم

سلام
عرض ادب و احترام
باید نرم افزار کامل دانلود بشود احتمالا ناقص دانلود شده
دقت کنید حجم فایل دانلود شده 7.2 باشد

سلام علیکم
دست همه افرادی که تو این سایت واسه بالا بردن سطح معارف دینی خداییتر شدن دوستاشون زحمت می کشن درد نکنه.اجرتون با خود خدا:Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض ادب و احترام
من فصل کامل سایر در دینی پلیر راو با اینترنت دانلود منیجر دانلود کردم و وارد برنامه اش کردم ولی جواب نمیده البته تعداد بسیار کمی رو جواب داد و همه صوت هایی که دانلود کردم و در پوشه other گذاشتم حالا بالا نمی آید.چطور مشکلم رو حل کنم(صوت های فصل سایر دانلود کردم و با وارد کردن صوت آن ها را در نرم افزار قرار دادم که فقط چند تا از آن ها جواب میدهد و بقیه جواب نمی دهد.)

واقعا نرم افزار عالی ای بود ولی یه مشکلی داشت که در زیر شرح میکنم

من فصل کامل سایر در دینی پلیر راو با اینترنت دانلود منیجر دانلود کردم و وارد برنامه اش کردم ولی جواب نمیده البته تعداد بسیار کمی رو جواب داد و همه صوت هایی که دانلود کردم و در پوشه other گذاشتم حالا بالا نمی آید.چطور مشکلم رو حل کنم(صوت های فصل سایر دانلود کردم و با وارد کردن صوت آن ها را در نرم افزار قرار دادم که فقط چند تا از آن ها جواب میدهد و بقیه جواب نمی دهد.)

[="Arial"][="Indigo"]سلام
عرض ادب و احترام
احتمالا موقع دانلود اسم صوت ها تغییر کرده است
باید دقیق اسمشون درست باشد
با تشکر
[/]

سلام
امکان نصب این برنامه بر روی گوشی موبایل هم وجود داره؟

[="Arial"][="Indigo"]

باغ بهشت;361762 نوشت:
سلام
امکان نصب این برنامه بر روی گوشی موبایل هم وجود داره؟

سلام
عرض ادب و احترام
نه فقط برای گوشی کار نمیکنه
شما با این همه انرژی چرا در انتشار معارف دین به مدیران سایت کمک نمی کنید:ok:[/]

سلام
با تشکر از نرم افزار خوبتون،اما در اجرای این برنامه به مشکل برخورده ام،به شرح زیر:
این برنامه رو دانلود کردم و فایل های صوتی رو بخوبی اجرا کرد اما بعد از راه اندازی مجدد کامپیوتر،اجرای فایلها امکان پزیر نبود،به همین دلیل دوباره دانلود کردم و اجرا داد...اما هربار برای اجرای این برنامه باید همین کار را تکرار کنم.

[="Arial"][="Indigo"]سلام
عرض ادب و احترام
فایل ها را پخش نمی کند؟چه پیام یا اروری میده؟
[/]

can't copy قبل از اینکه برنامه رو باز کنه،این پیام رو میده

error cannot create font resource بعد هم که برنامه رو باز کرد،این پیام رو

:Gol:با تشکر :Gol:

سلام
دستتون درد نکنه اما بخش قرآن ترتیل به جز ترتیل عبدالباسط پخش انلاین را می زنه ارتباط برقرار نمیشه !

[="Arial"][="Indigo"]

s@ba;363607 نوشت:
سلام
دستتون درد نکنه اما بخش قرآن ترتیل به جز ترتیل عبدالباسط پخش انلاین را می زنه ارتباط برقرار نمیشه !

سلام
عرض ادب و احترام
الان تست کردم مشکلی نداشت
می تونید اول صوت را دانلود کنید بعد گوش کنید

سنا;362674 نوشت:
can't copy قبل از اینکه برنامه رو باز کنه،این پیام رو میده

error cannot create font resource بعد هم که برنامه رو باز کرد،این پیام رو

با تشکر

مشکل از سیستم خودتون است احتمالا ضعیف بودن سیستم باعث ایجاد همچین حالتی بشود
البته نیاز به دانلود و اجرای مجدد نیست یه بار سیستم را ریست کنید درست می شود[/]

مهدی;357288 نوشت:
سلام
عرض ادب و احترام
احتمالا موقع دانلود اسم صوت ها تغییر کرده است
باید دقیق اسمشون درست باشد
با تشکر

از کجا باید بدونیم اسم صوت ها باید چی باشه؟پیشاپیش از نرم افزار خوبتون تشکر می کنم

با سلام .من یه مداح تازه کارم و این نرم افزار برای انتخاب صوت های خوب خیلی بهم کمک کرد! یکی از ویژگی های خوب این نرم افزار کاربردی بودنشه لطفا از این دست نرم افزار ها بیشتر بزنید

موضوع قفل شده است