#رستاخیز

عالم غیب و شهود!

انجمن: 
باسلام خسته نباشید اگر امکانش هست بنده را در پاسخ به این سوال راهنمایی کنید.. بعضی از چیزها و یا مسائل برای ما غیب هستندو بعضی دیگر شهود  ما چطور و از چه راه هایی برای آشکار کردن غیب هایمان میتوانیم  استفاده کنیم؟؟ با تشکر یاحق..

سوال در رتباط با سوره واقعه

در آیه 13 و 14 سوره واقعه گفته شده که مقربان درگاه خداوند تعداد زیادی از پیشینیان هستند و تعداد کمی از آخرین. سوال اول اینکه منظور از اولین و آخرین چه کسانی هستند؟ اگر منظور از اولین کسانی مانند اصحاب پیامبران یا امامان هستند این سوال مطرح میگردد با توجه به جمعیت کنونی جهان حدود 7 میلیارد عده قلیل با توجه به تعداد کل انبیا و اصحاب تعدادی نمیشو دضمنا این ایه بینظیر است و سوالهای بیشتری دارم ایا باید برای هر سوال چداگانه فرم ارسال کنم؟
برچسب: 

فیلــــــــــــــــــــم رستــــــــــــــــا خیز ؛فـــــــــیلم تحریف عــــــــــــاشورا

سلام طاعات قبول حق

فیلـــــــــــــــــــــــــم رستـــــــــــــــــــــاخیز فــــــــــیلم تحریف عـــــــــــــــاشورا
تــــــــــــــــــــــاریخ اکــــــــــران : عید سعیــــــــــد فطر 1394

فیلمی که در ان حضرت علی اصغــــــــــــــــر 4 ســــــــــــــال سن دارد !!!!!!!

و حـــــــــــــرمله وجود ندارد !!!!!!!!!!!!

سرانجام پس از لابی های مکررفیلم موهن و سراسر اشکال"رستاخیز"اجازه اکران گرفت و علی رغم تلاش عده ای از علما و بزرگان متاسفانه روز عیدبنا به اکران این فیلم دارند.
عده زیادی از جامعه مذهبی در جریان اشکالات اساسی و عمده این فیلم هستند ولی متاسفانه به علت کم کاری و غفلت مان تعداد زیادی از محبین و دلسوختگان اباعبدالله الحسین(ع) در جریان این فیلم و توهین هایش به ساحت مقدس اهل بیت(ع) و تحرسف واقعه عاشورا نیستند
فلذا بر ماست از ابزار رسانه ای مان نهایت استفاده کرد و قدمی کوچک در راه حفظ مقدسات شیعه برداریم و با آگاه کردن حتی یک نفر موجی از اعتراض و نارضایتی از این فیلم قبیح ایجاد کنیم که شاید مانع از اکران این فیلم سراسر توهین شویم.
وظیفه ی ما چیست؟
راه مقابله چیست؟
آیا روز عید فطر بریم سینما و اعتراض کنیم؟
یا فقط تماس بگیریم به دفاتر مراجع عظام خودمون و ازشون درخواست توقف پخش این فیلم رو داشته باشیم؟

برچسب: